UBYTOVANIE

Počas festivalu vám odporúčame stráviť víkend v meste Levice a v okolí. Nasledujúce ubytovacie zariadenia vám sú k dispozícii so špeciálnou ponukou:

HOTEL LEV

Neodmysliteľnou dominantou mesta Levice je kultúrno-historická pamiatka HOTEL LEV, ktorý už viac ako 100 rokov poskytuje služby svojim zákazníkom. Stelesňuje históriu architektúry, tradície a kultúru slovenského národa. Našim cieľom je, okrem zachovania týchto hodnôt, predovšetkým poskytnutie kvalitných služieb a sprostredkovanie zážitku z každého momentu, ktorý u nás strávite.

PENZIÓN REKREA

Penzión REKREA je situovaný pri termálnych kúpaliskách Margita – Ilona cca 5 km od okresného mesta Levice. Spolu s reštauráciou Koliba predstavuje ucelený komplex kvalitných hotelových a reštauračných služieb, ktorých vynikajúce referencie siahajú ďaleko za hranice našej krajiny.

APARTMÁNY NA BAŠTE

Apartmány na Bašte je novo otvorený objekt po komplexnej rekonštrukcii. Ponúka komfortné ubytovanie v klimatizovaných izbách s dizajnovým zariadením a vlastnou kúpeľňou, wellness zariadením. Nachádza sa na pešej zóne v historickom jadre mesta Levice, necelých 6 minút chôdze od Levického hradu. Priamo v objekte sídli pizzéria a v bezprostrednom okolí niekoľko obchodov.

CAMPING VODNÍK

NAJLEPŠÍ KEMP NA HRONE! Zažite pokoj, zábavu a veľa príjemných zážitkov v prostredí campingu Vodník. Camping poskytuje a ubytovanie pre nenáročných a priestor pre zážitky plné zábavy, priateľstva, športu a dobrodružstva.